Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A problemam, hogy sokat...

A problemam, hogy sokat gorcsol a hasam;szekelesi ingerem van, ami nagyon kellemetlen;puffadas;etvagytalansag;minden vizsgalat szekletbol negativ;tumormarker is ngativ vastagbeldaganatra;nagyon nehezen van szekletem, ritkan; mitol lehet?

Figyelt kérdés

#has #gondok...
2016. szept. 12. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Étrended jó?

Ha semmi nem találtak, akkor én arra gondolnék, hogy a táplálkozással van gond.

Más vizsgálatot egyébként nem csináltak? Mert van, amit csak türközéssel lehet kimutatni.

Crohn betegség szóba került?

2016. szept. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tukrozest nem talaljak indokoltnak es nalam bajos is,mert van egy izomgyengesegem...ajnos
2016. szept. 12. 17:29
 3/6 A kérdező kommentje:
Hasi Uh-al se latnak semmit;vastagbeldaganatra utalo Gregersen teszt is negativ
2016. szept. 12. 17:30
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

Velem is ez a helyzet, alig birok sza*ni. Szerintem táplálkozás lehet vagy fogyasztj több folyadékot. Esetleg próbálj meg hashajtót vagy rostkészítményt.

Meg ha ennyi vizsgálatot elvegeztettél, akkor abból látszana valami, ha nem is teljesen.

2016. szept. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

De ezekből akkor kizárható a bélgyulladás?

Azt hiszem MR-rel is meg lehet nézni, csak az nyilván sokkal drágább, mint a tükrözés, szóval nem azzal szokták.

És a táplálkozás? Megkérdeztél már valaki hozzáértőt az étkezésedről?

2016. szept. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hat azt mondjak az orvosok is,hogy a meglevo vizsgalatok kene utaljanak, hogy merre lehet tovabb menni;de minden negativ;IBS-re gondolnak es psziches hatterre;de en ettol a sok pufadastol;szekrekedestol, hasi gorcstol vagyk depis...:(
2016. szept. 13. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!