Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Gyomortükrözés altatásban....

Gyomortükrözés altatásban. Volt már valakinek? Mire számítsak?

Figyelt kérdés
Le tudná írni valaki a menetét, egészen az előkészülettől az ébredésig? Hogy zajlik? Milyen az ébredés?
2017. márc. 16. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem altatás nélkül volt. Nem egy nagy cucc. Nem éri meg ezért altatást kérni szerintem.


15 / F

2017. márc. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tényleg nem éri meg altatást kérni. Nekem is csinálták, érzéstelenítés meg minden nélkül. Nagyon ingerelt a hányásra, de nem vészes egyébként.

Az altatás veszélyes is lehet! Ráadásul akkor tuti, hogy bent is kell maradj pár napot. Ha altatás nélkül kéred haza is engednek egyből.

2017. márc. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
3-szor volt altatas nelkul, felesleges az altatas, nem nagy dolog
2017. márc. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Lassmich Ruhe ***** válasza:

Az altatás egy nagyon komoly idegrendszeri sokk, amit jobb inkább kihagyni.

Nekem is volt gyomor, meg egyéb tükrözésem is, semmi az egész, ne kérj altatást ha az orvos szerint nincs különösebb indoka.

2017. márc. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mi a helyzet a bódítással? Az jobb egy fokkal?
2017. márc. 16. 13:16
 6/8 anonim ***** válasza:
nincs szukseg boditasra sem, siman ki lehet birni
2017. márc. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Lassmich Ruhe ***** válasza:
Gyomornál nem kell. Vastagbélnél nem jött ugyan rosszul, de ott sem a fájdalom miatt éltem meg pozitívumként, hogy kaptam, hanem mert nem vettem fel ebben az állapotban a helyzet megalázó- és szégyenteljes mivoltát, hanem lazán végigvigyorogtam az egészet, még kértem is hogy hadd nézzem végig.
2017. márc. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem kérj altatást, ha lehet. Én biztos, hogy még a gondolatától is rohamot kapnék, nem, hogy minden nélkül lenyomjanak egy vastag csövet a torkomon, aztán meg érezzem a gyomromban, ahogy ide-oda mocorgatja...
2017. márc. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!