Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogy kerüljek pszichológushoz...

Hogy kerüljek pszichológushoz ha nem merek elmenni magamtól?

Figyelt kérdés
Tudom hülyének néztek, de magamtól nem merek odaállítani, nem vagyok képes rá... de nagy szükségem lenne rá. Hogy csináljam? Öngyilkossági kísérlet után elküldenek pszichológushoz? De nem akarok meghalni, akkor hogy csináljam hogy csak simán kórházba kerüljek? Vagy van más megoldás?
2010. máj. 11. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó nagy hülye vagy.Öngyilkossághoz lenne bátorságod,orvoshoz menni meg nincs?Gratulálok.
2010. máj. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem öld meg magad.

Legalább egy f*sszal kevesebb lenne.

2010. máj. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A pszichológushoz nyugodtan elmehetsz. Ő az, aki a lelki válságokat a lélek oldaláról közelíti meg. Ez a legbarátságosabb forma egy lelki krízis megoldására!
2010. máj. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De hiába mondjátok hogy nyugodtan elmehetek... akkor sem merek odamenni. Most mi a sz*rt csináljak ha ilyen selejt vagyok? Más orvoshoz se megyek csak ha már mentő visz..
2010. máj. 11. 19:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor kérj meg valakit, hogy vigyen el. Szüleid, barátok, valaki.
2010. máj. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ha Mohamed nem megy a hegyhez, akkor a hegy kell, hogy Mohamedhez menjen! Látogasson meg a pszichológus téged! Reméljük a TB kicsengeti ezt neked! :-)
2010. máj. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Valószínűsítem, hogy azért félsz elmenni, mert nem akarsz elég mélyen magadba nézni, tartasz tőle, hogy kiderülnek az igazi problémáid, nem csak az ilyen felszínes bajok, mint "nem merek orvoshoz menni".

Gondolkodj el és mérlegelj, hogy megéri-e a rövidtávú "szenvedés" azt, hogy később minden rendben legyen és boldogan élj.

Szerintem megéri.

2010. máj. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!