Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Felhívott a club hotels, hogy...

Felhívott a club hotels, hogy ha végighallgatok holnap egy 2oras előadást, ingyen elmehetünk 2fő 2 éjszakára egy wellnes szállodába. Szerintetek átverés? Volt valakinek tapasztalata ezen a téren?

Figyelt kérdés
A szállodát mi választhatunk ki 80 közül, bármikor 2017-ben.

2017. márc. 26. 04:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocs véleten raktam egészségügyi kategóriába.
2017. márc. 26. 04:17
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát persze hogy az. Végig hallgatod, aztán meg közlik, hogy vásárolj valamit amiről az előadás szól, úgy kb 300 ezer forint értékben és akkor mehetsz wellneszezni.

Velem egyszer réges régen egy bioptron lámpát akartak vásároltatni ehhez hasonló "előadók" 150-600 ezer forint értékben és akkor adtak volna valami ajándékot pluszba.

2017. márc. 26. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nehogy már elhidd
2017. márc. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem mentünk el. Szerintem is átverés, bar a hölgy a telefonban azt mondta,bga nem vásárolunk semmit, akkor is mienk a kupon. De lehet h csak akkor, ha még két éjszakát kifizetunk vagy egyéb feltételek mellett...
2017. márc. 27. 09:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, én ott dolgozom. Igen, így van. Annyi, hogy a kaját nektek kell fizetni, az olyan 30-100Eur a 2 napra/ 2 fő. De ha nem is érdekel az egész akkor inkább ne menj el, ennyire Olcsó János nem lehetsz.
2017. márc. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!