Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit csináljak az arcommal?...

Mit csináljak az arcommal? (Részletesebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már évek óta pattanásos az arcom, jelenleg 17 éves vagyok és egyszerűen nem tűnnek el sehogy sem. Nem piszkálom őket de akkor se lesz jobb a helyzet..Eleinte nem akartam kozmetikushoz járni mert úgy gondoltam hogy egy férfi ne járjon oda, de csak rávettek az ismerősök..szóval 3hónapja járok rendszeresen kozmetikushoz, már sok mindent kipróbáltunk, de sikertelenül:/ 2hete összeállított egy csomagot nekem ami kifelyezetten az én bőrtipusomra van kitalálva, de nem javul..

Nem iszok, nem cigizek, semmilyen szer befolyása alatt nem vagyok, rendszeresen edzek, étrendet is tartok.

Hallottam van olyan nagyon erős gyógyszer ami megtudja szüntetni, de azt is mondták hogy veszélyes is.. tudjátok a gyógyszer nevét? A helyembe ti mit csinálnátok?

Válaszokat köszönöm szépen! 17/F


2017. márc. 30. 02:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Valtoztass az etrendeden: ne egyel fuszeres eteleket, (egyaltalan!!! Sosat is keruld, ha lehet). Ne egyel olajos magvakat es azt tartalmazo eteleket. Ne egyel csokoladet es kakaot tartalmazo eteleket.

Egyel naponta egy csipet elesztot (az igazibol, nem az instantbol :) eleg undormany ize van, de ha a valtoztatsz az etrendeden es az elesztot is eszed, akkor par nap alatt el kezd javulni a borod. Amig teljesen rendbejon, az jo par het, de addig is, kevesebb uj pattanas jon ki.

Amugy a meno pasiknak pl szineszeknek is, sajat kozmetikusuk van. Viszont, vannak nokre specializalodott es ferfiakra specializalodott kozmetikusok :)

2017. márc. 30. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!:)

Amit írtál mindet tartom régóta, egyedül az élesztős részt nem.. Erről még nem hallottam, miért jó az élesztő ilyen problémára?

2017. márc. 30. 07:17
 3/7 anonim ***** válasza:

B vitamin koncentratum, plusz az emesztest befolyasolja (es termeszetes segitseg)

Szokott segiteni a hormonalis valtozas is - probalj meg tobbet maszturbalni. A noknel a gyerekszules szokott segiteni, de ez nalad nem jo :-)

2017. márc. 31. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászat. Nem rögtön erős gyógyszerrel kezd.
2017. ápr. 1. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egy 10 percig most elgondolkoztam azon hogy többet kéne vernem.... hát az miért lenne jó?
2017. ápr. 4. 09:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert a hormonok maskepp dolgoznak. Nem muszaj naponta egyszer kiverni, ha akarsz, szulhetsz gyereket is helyette :D

Valamelyik filmben Schwarzenegger is terhes volt, es lam, nincs is pattanasa :D

2017. ápr. 5. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És hogyha naponta 5x verem ki akkor verjem ki 10x? XD
2017. ápr. 5. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!