Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Háromcsatornás fog gyökérkezel...

Háromcsatornás fog gyökérkezelése. Valaki fel tudna kicsit részletesebben világosítani a dolgokról?

Figyelt kérdés

Ma voltam SZTK-ban, ahol egy háromcsatornás fogamat kellett kezelni. Harmadikán megyek vissza, jelenleg annyit csinált, hogy kiszedte a szuvas részt, és kicsit megtisztította a fogam belsejét, ideiglenes tömést kaptam.

Mennyivel másabb egy háromcsatornás fog gyökérkezelése, mint egy "normál" fogé? Fájdalmasabb? Kaptam olyan valamit a fogamba, a tömés alá, ami kiöli az idegeket a fogból. Esélytelen, hogy kapjak érzéstelenítőt?


Köszönöm a válaszokat előre is, fiú léttemre, rettenetesen félek. :(



#fog #gyökérkezelés #háromcsatornás fog
2017. jan. 30. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy héromcsatornás fog kezelése csak annyiban tér el például egy egycsatornás fog kezelésétől, hogy háromszor többet kell vele dolgozni. Ugyanúgy gyógyíható.

Kérhetsz érzéstelenótést, de elvileg nem fog fájni semmi, azért kaptad az idegölő gyógyszert bele.

2017. jan. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors választ!

Akkor hogy fognak zajlani a hátralevő alkalmak a fogorvosnál? Lényegében ugyanúgy, ugyanannyira kellemetlenül, csak háromszor annyi idő lesz?

2017. jan. 30. 21:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Párszor még vissza kell menned, kapsz néhány gyógyszeres tömést, aztán gyökértömést, végül pedig egy fedőtömést.
2017. jan. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!