Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit tegyek a folytonos wc-re...

Mit tegyek a folytonos wc-re járással?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy 104 éves hölgyet ápolok Bécsben. Testileg mondhatni hogy ép. De agyilag már nem. Demens ... Kb két percenként wc-re kell kísérni, mert elfelejti, hogy -most- volt ...

Dühitő egy idő után. Főleg amikor a wc-n ül, de wc-re kell mennie :D

Segítsetek, ti mit tennétek? Ha nem kísérem ki torkaszakadtából üvölt !!!!!


2017. ápr. 3. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Semmit. Ha 100-szor akkor 100-szor kiséred ki. Ez a munkád, ezért kapod a fizetésed nem? Becsületesen gondját kell viselni. Nem is értem, hogy ha ilyenek kiakadsz, akkor miért vagy ápoló?!
2017. ápr. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

3 éve csinálom!! 25 éves vagyok. Nálam türelmesebb embert nem tudnál mutatni! Kívül állóként te könnyen pofázol ... Ha benne lennél , megnézném hogy járna a szád!

Esetleg valami ötletre lettem volna kiváncsi!!!

Egyébként nem beszélve arról, hogy ez nem egészséges hogy 10000x wcre megy! Te nagyon okos ... Erre mondj valamit akkor.

2017. ápr. 3. 21:40
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Már a reakciódból is látszik, hogy idegbeteg vagy. Keress másik munkát! És ha már egy életért vagy felelős, ne itt kérdezősködj, ha nem jutasd el orvoshoz a nénit. Te (le sem írom mi vagy)
2017. ápr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én idegbeteg?? Akkor te mi vagy? Egy primitív senkiházi. Könnyen ítélkezel... Ez a te saját szegénységi bizonyítványod, hogy normalis NEM ÍTÉLKEZŐ komnentárt nem tudsz irni. Nem is kötelező !
2017. ápr. 3. 21:51
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Aha, ha ehhez lehet normális nem ítélkező hozzászólást adni, akkor hol vannak?! Hmmm?? Szerencsétlen ember akit ápolsz...nem orvossal vagy egészségügyissel konzultálsz,ha nem ide jössz a gyakorira. Jár a tapsvihar, éljen az eddigi év legokosabb munkahőse!
2017. ápr. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pelenka.
2017. ápr. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
45%
Hú, te jó ég te tartod magad türelmesnek? Neked nem való az emberekkel való foglalkozás. Egyébként ilyen betegeknél ebben a fázisban már pelenkát használnak.
2017. ápr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!