Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Folytonos ehseg segitetek?

Folytonos ehseg segitetek?

Figyelt kérdés
21eves vagyok es nagyon nagy az ehsegem. Mentem vele orvoshoz de csak annyit mondott hogy probaljak meg kevesebbet enni. De borzaszto neha mar faj hogy nem ehetek kb 1-2orankent ennem kell es hiaba eszek rendes eteleket levest meg masodikat,az utan is kb 1 oraval muszaly valami kis finomsagot ennem. De nem mindig eleg sztem ha egesz nap konkret eteleket ennek (tehat nem csokikat,nem muzlike...stb) akkor is egesz nap ennek. Probaltam mar tablettakat szedni de nagyon eros fajdalmaim vannak a gyogyszerekrol. Nemtudom mit tegyek mert hiaba eddzek hiaba futok,anelkul is hizok ami ertheto. Csak meg most kellene tenni valamit es en mar hiaba peobalok kevesebbet enni nagyon faj tole a gyomrom es mostanaban ha nem eszek vacsorat akkor ejszaka meg hanynom is kell ugyhogy nemtudom hogy hogy csillapitsam az ehsegem! Kerlek segitsetek nekem!
2017. febr. 23. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Reszelj magadnak sárgarépát! Naponta legalább kettő alkalommal fogyassz el egy-egy répát. Ez lecsökkenti az étvágyadat.
2017. febr. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az természetes, hogy vacsoráznod kell...


Nos, nem tudom, hogy mégis mi miatt eszel, ez lelki vagy ténylegesen éhes vagy?

Nekem mindkettőre egy nekem való, jó étrend vált be, illetve az sem mindegy, mikor eszem.

Bár nekem sosem kellett ennem egy nagy ebéd után pár órán belül... Az kicsit fura számomra. Bár a te ebéded nekem bizonyára aprónak számít. Vagyunk páran, akiknek egyszerre nagyon sok kell.

2017. febr. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor menjél el gasztróra, ott kivizsgálnak normálisan, vszeg tükrözéssel, ami szar, de neked kb. muszáj.
2017. febr. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!