Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Térdműtét után mennyi ideig...

Térdműtét után mennyi ideig fájt a lábatok?

Figyelt kérdés
Sportsérülés miatt holnapután műtik a térdem. A térdkalácsomból egy darab letörött. Nektek hasonló műtétek után meddig fájt? Napokig, hetekig? Mennyi idő után épültetek föl?
2010. máj. 12. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem mondjuk nem ilyen műtétem volt, hanem artroszkópos, de műtét után csak 1-2 napig fájt, 3 havi pihentetés, és fél év gyógytorna után most ugyanúgy használom mint régen...16/L
2010. máj. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A férjemnek volt ilyen mütétje.Másnap már autózott vele. Neki nem nyitották fel csak két nyiláson távolitották el. 1 éjszakát volt a kórházba.
2010. máj. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kösz, hogy válaszoltatok.

Am hogy tudott a féed gipsszel autózni?

2010. máj. 17. 17:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem volt gipszben,csak le volt ragasztva.
2010. máj. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem. Bezzeg én kaptam csizmát.
2010. máj. 17. 19:26
 6/8 anonim válasza:

Nekem szalag műtét volt, három pici lyuk, meg egy három centis vágás...

Ez volt 06.01-én, majd 03-án este újra felnyitták. Nekem még mindíg fáj, szúr ha rálépek, holnap randizok a dokival.

1 hetet voltam kórházban, majd feküdtem három hetet, és utána kezdem a gyógytornát, nagyon jól haladtam, aztán megint kificamodott kutyasétáltatás közben, és azóta szúr, és fáj... Most kíméletesebb gyógytornát végzek.

Amúgy pedig, én még mindíg azt mondom a csőkivétel fájt a lehető legjobban... Senkinek nem ajánlom. 17/L

2010. júl. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

07.16-án artroszkópos - két lyukat csináltak a térdemen - eljárással műtötték a térdem, 30x30x40mm meniscus cysta volt a térdkalácsomnál, ami ideget és ereket nyomott, továbbá a két csont között is megtalálható volt. Egynapos beavatkozás volt, kaptam csövet én is a térdembe, amit másnap vettek ki - egész éjszaka fájt a térdem, így kivételkor csak annyit éreztem, hogy valamit kihúz.

07.22.-én varratszedésre mentem vissza, előtte két nappal estére nagyon megfájdult a vádlim - nem a térdem, az is fájt és bucira volt dagadva - és nem tudtam járni, ekkor leszívtak az ízületi tokból 70ml - mivel érzéstelenítés nélkül csinálta a doki, így a fájdalomküszöbömet átlépte az eljárás - vért. Még ezen a napon szintén újra tudtam járni, de a vádlim ekkora már szépen bevérzett, doki elmondása szerint ereket nyomot el a duzzanat, ezért lett véraláfutásos a vádlim. 07.26. hozta meg a változást, újra sikerül járnom, fájdalom csak akkor van, ha megállok, a vádlim görcsölni kezd, ez a mai napig meg van 07.29. A gyógytornász és az orvosok javaslata is, hogy minél többet kell mozgatni a térdet. A saját tapasztalataim alapján, sokat kell mozgatni terhelés nélkül és terheléssel is kell.

2010. júl. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hát ez sokmindentől függ....de nekem sokáig fájt...és nagyon!!!!Júniusban újra.....:(
2011. márc. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!