Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A sūrgősségin kaptam 2...

A sūrgősségin kaptam 2 receptet de a doki nem azt a gyôgyszert firkálta rá ami kellett volna. Ha én oda irom hasonlô irással azt a gyôgyszert ami nekem kell oda irom a cepetre kiadják?

Figyelt kérdés

#recept #gyôgyszer. Ralgen
2017. ápr. 9. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem ajánlom, mert az hamisításnak számít. említsd meg a patikusnak inkább, hogy nem ez kell, hanem más. max akkor elküldenek másik receptért. viszont ha a hatóanyag ugyan az akkor kiadják a másikat is elvileg.
2017. ápr. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Algopirint irt ki de tramadol kell. Repectre szoktam kapni vesegörcse a házi dokitôl. De idegenbe vagyok szabolcsmegyébe. Itt a doki meg se nézett csak vesegör sre algopirint irt ki.
2017. ápr. 9. 16:51
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem meg contra vagy tramadol kell . A feleyégem jôl tud irást hamísitani csak 1 szôt kellene be irni a cepwtre . A gyôgyszerész észrevedzi? Vagy a beolvasô gép be scanneli a receptet és késõbb a doki megtudhatja hogy õ nem is irt ilyet a receptre?
2017. ápr. 9. 16:53
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A Tramadol lényegesen komolyabb gyógyszer, nem ajánlom, hogy ráírd a receptre!
2017. ápr. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitok. Akkor küzdök tovább az elvonással. 5 évig havi 100szem tramadollal éltem . Egyik naprôl a másikra megvonták tõlem . Mivel a héten kivették a vese egy részét igy nincs vesegörcsöm. De3 hónap kellene a szer teljes elszokásátol. Poklot poklàt élem. Igen erõs szere. Erre már csak a morfium tapasz ver rá. Éljenek az ôpium agonisták. Soha senki ne szedjem tramadol féléker még ha élve mütīk is meg mert az elvonása leirtahatlan pokol.az egész házamat feltûrtam sokoss állapotban hátha valahol találok 1 szem elgurûlt tramadolt 😭😭😭😭😭
2017. ápr. 9. 17:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Vissza lehet menni a dokihoz és kérni új receptet. Nem olyan nagy dolog.
2017. ápr. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Visszavittem. De mivel drog gyôgyszer nem volt hajlandô kiirni. Algopirynt meg nospárt.irt fel vesekôlikára. Ájulásig történõ vesegörcsre algopiryn élhsen szabolcs megye. Abdul azad doktor
2017. ápr. 9. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!