Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek valami bajom...

Szerintetek valami bajom lehet? Ma váltottam háziorvost, mivel eddig még gyerekorvoshoz tartoztam, és kb.25 percig hallgatott a doki (mellkasomat, hátamat, ulve, fekve, álva, hónalj alatt.

Figyelt kérdés
Amíg gyerekorvoshoz tartoztam soha nem vizsgált meg ilyen alaposan, és furcsának tartom. Áttapintotta a hónalj alatti részt, melleimet, hasamat. Szerintetek ez normális? Vagy ez mindig így van egy háziorvosnál? 19 éves vagyok.

2016. nov. 30. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem küldött el további vizsgálatokra, nem mondott erre utalót, akkor miért gondolsz ilyenre?

Valószínűleg egy alaposabb átalános vizsgálatot végzett, hiszen most kerültél hozzá, és tudnia kell, hogy nagyjából milyen fizikai állapotban vagy.

Az enyémnek meg az a heppje, hogy elküld vérvételre, amint megjelenek nála, mert szerinte régen volt az utolsó, négy-öt évvel azelőtt. Ez is teljesen normális a részéről.

2016. nov. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lelkiismeretes orvos, megvizsgált, hogy nincs-e valahol valami baj, ezek szerint minden rendben.
2016. nov. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25 percig??? Ha a lányommal csinálta volna ezt, azonnal orvost váltanék. Azért ennyire nem kell naívnak lenni.
2016. dec. 1. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem kuldott tovább, csak azt kérdezte, hogy miért nem voltam kardiológiai vizsgálaton?! De, aztán nem adott beutalót, csak mondta, hogy 2 hét múlva kontroll.
2016. dec. 1. 11:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2018. febr. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!