Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 21:00 -re volt időpontom...

21:00 -re volt időpontom (közel 3 hónap után) MRI vizsgálatra. Du.5 körül felhívtak, hogy megyek-e. Mondom: igen. Megérkezésem után közlik, hogy 2,5 óra csúszás van (amiből végül is 3,25 lett. Rendben van ez így?

Figyelt kérdés
Vidéki oktatókórház.Utólagos kérdésemre azt válaszolták: a kapott időpontban meg kell jelenni - de utána el lehet menni a csúszás idejére. DU mondhatták volna, hogy fél 11 előtt ne menjek, mert biztosan nem kerül rám a sor. 11-re mentem vissza, és negyed 1 után hívtak be.
2017. ápr. 12. 11:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Magyarországon, ez a természetes. Én egyszer MR-re este 22:00-ra kaptam időpontot hivatkozva arra, hogy helyi lakos vagyok a vidékieké az elsőbbség, a délelőtt, a délután. Éjszaka 1:00-kor hívtak be, már tök egyedül voltam a váróteremben.
2017. ápr. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!