Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogy működnek a dolgok a...

Hogy működnek a dolgok a nőgyógyásznál (kérdések lent)?

Figyelt kérdés

1. Ha azért mész be, hogy kiderísd terhes vagy-e, mennyi ideig vizsgál?

2. Ha együtt voltál valakivel, mennyi idő múlva ,,észrevehető", hogy terhes vagy-e?

3. Kiskorúként kell a szülő, hogy kivizsgáljon?


Bocsi ha nagyon hülyéket kérdeztem, előre is köszi :D


2017. ápr. 19. 22:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

1. Terhesseg megallapitasara terhessegi UH-ra szoktak menni a kismamak, rendszerint miutan pozitivat teszteltel, es kesik a menzeszuk.

A terhesseg megallapitasa kb 10 perces vizsgalat mindennel egyutt + adminisztracio.

2. Miutan kesik a menzesz, vagy pozitiv a teszt, akkor jo esetben mar latszik UH-n is valami. Ha kozepidoben volt az aktus, akkor 2 de inkabb 3 het mulva mar latszik teszten UH-n.

3. Na azt nem tudom, kiskorukent nem voltam terhes UH-n.

De javaslom vegezz el elobb egy terhessegi tesztet miutan mar kesik a manzeszed, vagy mikor meg kene jonni, es akkor okosabb leszel magadtol is.

2017. ápr. 20. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1.Magad is csinálhatsz tesztet, ha nem jött meg a mensid.

2.Az első gyanújel, hogy a mensid késik, nem jön meg a várható időpontban. Ha a menses naptáradban még nem találsz rendszert, akkor az együttlét után 14 nappal már nézhetsz tesztet.

3. 16 éves kortól a szülőt más nagykorú is helyettesítheti ha döntési helyzetbe kerülnél. Csak vizsgálatra pedig egyedül is fogadnak, persze lelki támasznak nem árt a valakit elvinni.

2017. ápr. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!