Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Pls! Tüdőszűrés, félek? 15/L

Pls! Tüdőszűrés, félek? 15/L

Figyelt kérdés

Az egyik kiakasztó dolog, hogy le kell vennem a melltartómat. De miközben a válaszokat olvastam tüdőszűrős kérdéseknél, belefutottam az alábbi válaszba, na akkor akadtam ki.


Persze hogy le kell!


"Én eleve fel sem szoktam venni oda! Helyette egy bő trikót vagy póló alá semmit, és abban megyek be, és ott bújok ki már bent a gépben vagy előtte.

Nem az orvos zavar engem, hanem a sok sorbanálló mögöttem, aki bámészkodik... Így nem látnak semmit. :-))"


Akkor most egy szobában vagyunk többen és mögöttem miközben melltartó nélkül állok állnak mögöttem sorba? O-o Ugye nem és csak baromságot írt? >< Soha az életben nem vettem át még a pólómat sem osztálytársaim előtt, erre le kéne a melltartót venni, azt még úgy ahogy elfogadom, de ezt, hogy mögöttem vannak azt nem! :S



2017. ápr. 25. 16:48
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Nyugi kislány. Ez természetes. Nem a te cicid miatt mennek oda, mondjuk arra figyelj, hogy a mögötted sorban álló srácok nehogy lekamerázzanak a telefonjukkal, miközben egy szál bugyiban, csupasz ciciben sorban állsz.
2017. ápr. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ahol én voltam, ott max 2-en voltak egy szobában, és azonosneműeket hívtak. Amúgy más is volt már tüdőszűrésen, plusz, 2 perc az egész, és az orvos miért pont téged jegyezne meg. Millió embert látott már mindkét nemből. Amúgy lehet, hogy az orvos is nő. De ha férfi, akkor sem lenne baj, gondolom. Ne legyél zavarban, semmi baj nem lesz
2017. ápr. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%

Ne paráztassátok már szerencsétlent. Vagy nem tudom ti hova jártok.


Két pici öltöző, egyikbe behívnak, csak te vagy az öltözőben. Ha nincs senki a gépnél akkor behívnak vizsgálatra, fél perc, mész vissza és közben hívják a másik öltözőből a másikat.

2017. ápr. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
Pontosan. Csak az orvas, a két asszisztens, van ott, akik férfiak, és az osztálytársaid, akik szintén félmeztelenek, xsak alsógatya lesz rajtuk, ahogyan rajtad egy bugyi. Lehet izgalomba jönnek tőled, akkor ha szerencséd van, láthatsz pár nagyméretű álló példányt.
2017. ápr. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%

Én még sosem voltam úgy tüdőszűrésen, hogy az asszisztens nénin kívül valaki más is látta volna a cicimet 37/F


:))))))))))))

2017. ápr. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, nem pörgök a stat-omon, az ezotériásokat direkt járok szívatni, de azért ez a 0% meglepett. Most őszintén, mi volt a válaszommal a baj?


Ha tényleg úgy van, hogy beterelik fiúkat, lányokat egy szál fehérneműben, melltartó nélkül egy terembe, akkor bocsi. Nem tudtam. Király az egészségügyünk.


Ezt legalább off miatt tényleg le lehet nullázni. Hajrá.

2017. ápr. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%

Itt azokat is lepontozzák akik értelmes jó válaszokat adnak :)

Nézd meg az én %-omat :D

Hiába írod be, hogy a tojásrántotta finom, akinek nem ízlik az le fog pontozni....


Amúgy teljesen jól mondtad hogyan zajlik a tüdőszűrés..


azt viszont nem írta a kérdező, hogy sulis-e vagy nem...

ha nem sulis akkor nem fognak idegennel összeengedni

ha sulis akkor meg lányok párosával vagy hármasával mennek...


aki meg ennyire szégyellős ott már bajok vannak a fejben

2017. ápr. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, jöhetnek még.

Utolsó: senki válaszára nem nyomtam piros vagy zöld kezet.

2017. ápr. 25. 17:35
 9/14 anonim ***** válasza:
72%

milyen válaszokat vársz amikor már mindent leírtak? :D

milyen színű lesz a függöny vagy mi? :D

2017. ápr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
10%
A doktor bácsi lehet meg fogja vizsgálni a cicidet kézzel. Hogy nincs-e baj.
2017. ápr. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!