Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Pls! Tüdőszűrés, félek? 15/L

Pls! Tüdőszűrés, félek? 15/L

Figyelt kérdés

Az egyik kiakasztó dolog, hogy le kell vennem a melltartómat. De miközben a válaszokat olvastam tüdőszűrős kérdéseknél, belefutottam az alábbi válaszba, na akkor akadtam ki.


Persze hogy le kell!


"Én eleve fel sem szoktam venni oda! Helyette egy bő trikót vagy póló alá semmit, és abban megyek be, és ott bújok ki már bent a gépben vagy előtte.

Nem az orvos zavar engem, hanem a sok sorbanálló mögöttem, aki bámészkodik... Így nem látnak semmit. :-))"


Akkor most egy szobában vagyunk többen és mögöttem miközben melltartó nélkül állok állnak mögöttem sorba? O-o Ugye nem és csak baromságot írt? >< Soha az életben nem vettem át még a pólómat sem osztálytársaim előtt, erre le kéne a melltartót venni, azt még úgy ahogy elfogadom, de ezt, hogy mögöttem vannak azt nem! :S



2017. ápr. 25. 16:48
1 2
 11/14 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
A röntgent nem orvos csinálja.Igen,a melltartót le kell venni a te érdeked is.Nem fog bámulni senki és azonos neműek állnak sorba,ami amúgyis szabálytalan.Egyébként meg már nem kötelező a tüdőszűrés.
2017. ápr. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

#11


olyanannyira nem kötelező a tüdőszűrés, hogy 40 év alatt nem is csinálják meg ingyen.

2017. ápr. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

#12:

Igen,ez így van.

De háziorvoshoz elmész és megbeszéled vele,hogy írjon beutalót mellkas rtg-re,az ingyen van és ugyanaz,csak a kép nagyobb és több minden látszik rajta.

2017. ápr. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerre a vetkőzőbe 2 ember szokott max bent lenni(nemek külön vannak választva).A vetkőzőbe elég ha mellrartóig vetkőzöl csak le és amikor behívnak vizsgálatra csak a szobàba mar belépve veszed le a melltartód.


Megértelek nagyon sokan nem szeretnek meztelenkedni

2017. ápr. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!