Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nőgyógyászok, mi volt számotok...

Nőgyógyászok, mi volt számotokra a legfurcsább eset amivel találkoztatok?

Figyelt kérdés
Nagyon fiatal anyuka,nagyon idős anyuka.Kislány aki már nem volt szűz,idősebb nő aki még szűz volt stb.
2017. máj. 4. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

:D


Ezt a kérdést... egy nőgyógyász valószínű a GYK-n lóg, hogy megossza az élményeit!


:D :D

2017. máj. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Biztos sok nőgyógyász jár erre :D
2017. máj. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Legfurcsább eset? Ez a kérdés! Egy orvos nem ezek alapján sorolja be az eseteket, hanem mennyire nehéz, bonyolult, kihívás a kezelés, gyógyítás vagy pl a műtét. A te szempontjaid szerint nem fog nagyon meglepődni...
2017. máj. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
11%
Számít olyan domináns férfi is, aki hobbiként szereti ezt a szerepjátékot?
2017. máj. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy nőgyógyásznak szerintem nincs ideje ilyen kérdések megválaszolgatására.
2017. máj. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem nevezem meg a várost ahol élek,mert ebből a szempontból teljesen mindegy.Városunkban az egyik nőgyógyász rendszeresen kibeszéli a betegeit.Nem név szerit természetesen de kibeszéli.Először nem akartam elhinni,pedig sokan mondták.Gondoltam is magamban,ezeknek (orvosoknak)semmi sem szent.Elmentem hozzá. Tényleg kibeszéli a betegeit.Vizsgálat után mondja nekem:az előbb volt itt egy hölgy,..... A tisztaságát és az ápoltságát kifogásolta az orvos .Orvosok ezek?AZ orvos nevét nem írom le természetesen.Lehet hogy így is rá ismer valaki.A kérdésem szerintem nem volt olyan megbotránkoztató.
2017. máj. 4. 18:55
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon "jó"nőgyógyászaink vannak.Az egyik iszákos,a másik durva,a harmadik pénzéhes,ez meg kibeszéli a betegeit.
2017. máj. 4. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!