Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti találkoztatok már ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti találkoztatok már ilyen megtörtént esettel Magyarországon? Csak számomra hihetetlen ez?

Figyelt kérdés
[link]

2014. szept. 11. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
röhejes a fickó
2014. szept. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hihetetlenül sajnálom hogy ezt kell hogy írjam de sajnos a mi családunkban is van egy ilyen ügy folyamatban! :'( részleteket nem akarok el árulni, de legyen elég annyi hogy a szemetláda azzal védekezik valószínűleg amivel ez a fickó! De nincs esélye remélem
2014. szept. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Én már a BorsOnline-nál be.szartam
2014. szept. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

egy kislány hogyan tudna vonzódni egy ilyen alkathoz? nekik még a harry potter a menő. :)

2. sajnálom, hogy ilyennek részesei vagytok. remélem megkapja a méltó büntetést... ha nem eléggé, Isten úgy is megadja a végén ami neki jár.

2014. szept. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Voltam 11 eves kislany, nekem egy 15 eves is mar nagyfiu volt! Egy 20 eves erett ferfi!!! Egy 62 eves pedig nagypapa, nem hogy szexelni nem akartam volna vele, de a szabadidomet eltolteni - sem!

Viszont mondok egy furat! Egyik osztalytarsam 9 evesen (!) azt mondta nekem, hogy szerelmes az apamba, es remeli, hogy vele szexelhet eloszor. Folyton nalunk logott, a ruhaimat elkerte, es azokat hordta. Nyari szunet volt, es nem volt otthon senki, atjott hozzank, es nappalinkban megmutatta, hogyan szokott maszturbalni otthon. Rault a kanapen a karfara, es addig mozgott rajta, amig elelvezett! Es azt hiszitek viccelek, pedig ez igy volt! 9 evesen!!! Aztan egesz nyaron ott volt nalunk, es ha apam hazajott, ment utana, kovette mindenhova! Egyik reggel azt mondta apu, mielott elindult dolgozni, hogy soha tobbet nem engedhetem be ezt a kislanyt hozzank, es nem akarja meglatni, hogy baratkozom vele. Apu sem elotte, sem utana nem tiltott el egy gyerektol sem. Csak tole! Apu nagyon joindulatu, es hat most mar pocakos, de fiatalon egy rettenetesen jokepu pasi volt. Szerelmes volt bele sok kislany az osztalybol, ahova jartam, de azok ha meglattak elfutottak elole vagy elvorosodtek, pl ha jott ertem a napkozibe. Erre a kislanyra visszaterve, azt mondta nekem, hogy o naponta kielegiti magat, tobbszor is. Es hogy egyutt alszik az apjaval es az anyjaval, es ugy szoktak szexelni a szulei, hogy o kozben nezi oket.

Szoval, el tudom kepzelni, hogy egy kislany igenis kepes erre, de ennek a ven perverz allatnak ezt nem szabad kihasznalnia, tehat ha a gyerek ra is maszik, azonnal haritania kell!

2016. aug. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg annyit hozzafuznek a dolgokhoz, hogy 9 evesen nem tudtam, mi az erekcio. Gondolom ez igy van rendjen, miutan sosem lattam olyat, es nem is kaptam felvilagositast. A kislany, aki atjart hozzank, viszont egyszer azt mondta nekem, hogy a fiuk kukija ha ugyes vagy, nagyra no. Fogalmam sem volt rola, mire gondol! 7. vagy talan 8. osztalyban, mikor vettuk az emberi testet biologia oran, felvilagositottak minket, es kiderult, mi is az erekcio. Es azonnal beugrott amit akkor ez a lany mondott! Egy 9 eves kislany azt mondta nekem: ha ugyes vagy nagyra no! Ha ugyes vagy!!!! Wtf????
2016. aug. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
5/6 Europid volt a lány? Olvastam már olyat, hogy 9 éves cigány lány szült a nagyapjától. Olyat is hallottam, hogy 32 éves zsidó nevelőapa "udvarolt" a 10 éves europid nevelt lányának, aki beteg lett egész életében. Más az egyedi fejlődésük, meg kell gondolni a keveredést.
2018. jún. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!