Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az lehet, hogy túlérzékeny...

Az lehet, hogy túlérzékeny vagyok a fogászati érzéstelenítő injekcióra? Vagy normálisak ezek a tünetek?

Figyelt kérdés
Ma voltam egy aprócska fogszuvasodást betömetni. Kaptam injekciót. A doktornő nagyon lassan adta be, és miközben adta, nagyon furcsán kezdtem érezni magam. Hirtelen elkezdtem gyengének érezni a testem és konkrétan a lábaimban, mindenemben elkezdtem érezni valami furcsa bizsgerést, mintha az ereimet éreztem volna minden porcikámban. Utána kimehettem a váróba hogy hasson, és akkor még pár percig mintha remegtem volna, főleg a combomban...aztán pár perc alatt elmúlt. Az injekció pedig majdnem 5 óra elteltével vesztette el a hatását.

2017. máj. 26. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nem túlérzékenység, az teljesen más. Ezek a tünetek normálisak, a szúrás miatt érezted így magad.
2017. máj. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Huh, akkor jó, köszi :)
2017. máj. 26. 17:56
 3/6 szenes43 ***** válasza:
Gondolom megkérdezte hogy van e gyógyszer érzékenységed. Te rávágtad hogy nem tudsz róla, erre benyomott egy adag Lidocaint. Sok féle van de tudni kell hogy melyikre vagy allergiás. Azt hogy mikorra áll ki az egyéntől függő. Nekem minden ujjam közé nyomott egy Lidocaint mikor műtötte a kezem a doki és addig volt jó míg nem állt ki a hatása....
2017. máj. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, pontosan így volt :D
2017. máj. 26. 19:28
 5/6 anonim válasza:
Én a vérvételtől is estem már össze :D
2017. máj. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 szenes43 ***** válasza:
A dolog fonákja az volt hogy szombat reggel megműtött a traumatológus ügyeletes doki s másnaptól egy hétig jártam kötözésre. A következő szombaton már bent tartottak mert csúnyán el volt fertőződve,egész héten nézegette minden nap a kötöző orvosnő. Végül is még 2 műtét kellett az antiszeptikus osztályon hogy most ezzel a kézzel nyomkodjam a billentyűt.
2017. máj. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!