Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Elsősegély tanfolyamon hozzá...

Elsősegély tanfolyamon hozzá fognak nyúlni a hajamhoz?

Figyelt kérdés
Csak mert én nagyon nem szeretném, és tuti nem engedem meg. De az elméleti résznél volt olyan, hogy fejkötözés. Ilyeneket is muszály gyakorolni élő személyeken?

2017. máj. 30. 13:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A muszáj az pontos j!!!

És szerintem ne mond majd ott a tanfolyamon hogy ne érjenek a hajadhoz mert ki is röhögnek.

2017. máj. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell megengedni, de akkor át sem kell menni.
2017. máj. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért??? Parókád van? Vagy szálanként van belőve a hajad?

Nagyon gáz lenne ilyet mondani szerintem, tuti, hogy mindenki kiröhögne, micsoda alak az, akinek nem lehet hozzáérni a hajához Úristen!!!!!!

2017. máj. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

1-es!

Ha már kifogásoltad a pontos jét, akkor felhívom figyelmed, hogy a ne mondd, viszont 2 d. :-)))

2017. máj. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért nyúlnának hozzá????

Nálunk amikor egy-egy feladatot konkrétan be kellett mutatni valakin, akkor önként lehetett jelentkezni rá. Nem kell mindenkinek mindent csinálni valakin.

2017. máj. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

ha ilyen értelmi szinten állsz, biztos kell jogsi?

tudod, felelősséggel kell vezetni, ha ott balesetet szenvedsz, akkor is azt fogod mondani, hogy ne nyúljon a hajamhoz, vagy esetleg te fogsz finnyáskodni, amikor el kéne látni a másikat?

2017. máj. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen nyafka vagy, akkor semmi keresnivalód nincs egy elsősegély tanfolyamon.Neked ott a pláza, meg a szolárium, műköröm stúdió, vagy mi.
2017. máj. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
fejkotozest mi nem is csinaltunk, bar en 2 eve csinaltam. De szerintem ilyet ne mondj, mert senki se zsiros kolbaszos ujjakkal fog ott lenni. De ha esetleg bajban leszel az ut kozepen, es pont innen egy ismeros fog jonni, akkor ne csodalkozz ha segitseg helyett inkabb atmegy rajtad:D
2017. máj. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
4-es. Ha már kioktatsz akkor tudhatnád hogy mindkét alakban helyes amit írtam.
2017. máj. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

9: Pedig igaza volt.

Mindkét alakban helyes, de nem helyettesítik egymást, nem ugyanazt jelentik :)

Amilyen értelemben te írtad, úgy két "d"-vel kell, mivel felszólítás.

2017. máj. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!