Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Általános tüdőszűrő vizsgálat...

Általános tüdőszűrő vizsgálat időpontot háziorvosok tudnak gyorsan elintézni, vagy van erre is kb 1 hónap várólista?

Figyelt kérdés
Munkához kellene általános igazolás. 1 hónap múlva kezdenék, de alig van időm háziorvoshoz elmenni.

#tüdőszűrés #tüdőintézet
2017. jún. 4. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Amennyiben a tüdőszűrés munkaalkalmasság céljából történik, üzemorvosi, vagy háziorvosi beutaló szükséges.
2017. jún. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szenes43 ***** válasza:
A háziorvos akkor kérhet tüdőröntgent ha tüdőgyulladásra gyanakszik. Tüdőszűrési eredményt te szerezhetsz be a helyi tüdőgondozóból ami azt igazolja hogy nincs fertőző tüdőbetegséged.Lehet hogy fizetni kell de érthető mert én sem ennék olyan konyháról ahol te osztod a kaját és nem vagy tuti egészséges.
2017. jún. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Diákmunka?

Nem kell időpontot kérni

2017. jún. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha munka alkalmassági miatt kéne, akkor úgy tudom

fizetni kell érte, vagyis vigyél magaddal pénzt

2017. jún. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. egyetemi szakmai gyakorlathoz kell, gyárba megyek. Csak arra voltam kiváncsi milyen gyorsan tudom majd elintézni. Akkor ezek szerint a "munka alkalmassági" tüdőszűrés gyorsabban megy mint az átlag egészségügyi szolgáltatások
2017. jún. 5. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!