Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nem lesz semmi gond?

Nem lesz semmi gond?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömnek kificamodott a bokája és fekvőgipszet kapott, illetve injekciót amit minden nap használnia kéne. Lényeg a lényeg h másnap kiderült h allergiás az injekciora. Kapott egy gyógyszert ami elméletileg megszünteti az allergiás reakciokat, de injekciot nem használhat mert aztmondta az orvos h mindegyik ugyanazokat az összetevőket tartalmazza. Nem lesz igy gond h nem használhatja az injekciot amit elméletileg minden nap kéne neki? Nagyon aggodom miatta, hiszen étvágytalan, fáj a feje és hányt is már.
2010. máj. 18. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen injekcióról van szó??
2010. máj. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia.ez az injekció amiről beszélsz ez a véralvadásgátló,amit hasba vagy karba szoktak adni,naponta egyszer vagy 2 szer.ez azért van,mert ilyenkor kevesebbet mozog a beteg,és ezzel megelőzhetik a trombózist. a trombózis az egy vérrög,ami ilyenkor keletkezhet,és elzárhatja a keringés utját,ami sulyosabb esetben tüdőembóliát is okozhat,ami halálos kimenetelű is lehet.kérdezzetek utána,hogy ilyenkor mi a teendő ha allergiás rá,mert ezt muszáj lenne használia.nekem apukámat 2hónapja műtötték,neki nem volt gipsz a lábán de kevesebbet mozgott,és neki 3hétig folyamatosan minden nap kellett szurnia magát.a fejfájás és a hányás nem ettől van,lehet hogy az injekció váltotta ki nála,vagy teljesen más.de azzal biztos nem függ össze,hogy nem adta be a szurit.amugy ápoló hallgató vagyok,és kórházban én is adok be nap mint nap ilyet,azért vagyok viszonylag képben.ha valami kérdésed van irj bátran.
2010. máj. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!