Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen orvoshoz forduljak az...

Milyen orvoshoz forduljak az alábbi tünetek alapján?

Figyelt kérdés
Nagyon sok wc papírt használtam és kidörzsöltem az ánuszom, ami egy idő után vérzett. Körbe sebes lett, majd ahogy elkezdett gyógyulni ilyen bőrredők, lelógó szemölcs szerű bőrelváltozások keletkeztek két oldalt. Ekkor elhagytam a wc papírt és csak törlőkendőt használtam és neogranormon kenőccsel kentem, ennek hatására a gyulladás elmúlt, és így ilyen bőrcafatkák lógnak. Szeretnék orvoshoz fordulni, de nem tudom kit keressek fel. Olvasgattam és különböző orvosokat ajánlanak. Pl, sebész, proktologus, bőrgyógyász 21/f
2017. jún. 18. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Háziorvos, ő majd beutal a megfelelő szakorvoshoz
2017. jún. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csütörtökön rendel leghamarabb, nem szeretném addig halasztani.
2017. jún. 18. 16:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az az aranyér maradványa. Papír helyett tusolj, és minden után az ánuszodhoz tegyél ki vatta darabot, amely elszívja a kiszivárgó nedvet.
2017. jún. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Beutal nélkül elég hosszú idő, mire időpontot kapsz. ...
2017. jún. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Magánrendelésre nem kell beutaló...
2017. jún. 18. 19:31
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Proktológia/ sebészet és nem beutalóköteles.
2017. jún. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!