Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Forduljak orvoshoz alvászavarral?

Forduljak orvoshoz alvászavarral?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok.Most ballagtam általánosból.Évközben általában 5-6 órát vagy kevesebbet aludtam.Azért aludtam ilyen keveset mert egész este aggódtam a következő nap miatt mert a suli nagyon stresszes nekem.

A nyár elején egyhuzamba aludtam 10-11 órát.Most a nyár közepén már megint nwm tudok aludni. hajnali 3-4 ig fent vagyok vagy lefekszem 11kor es hajnali 2kor meg felkelek es kb 5ig nem tudok aludni. Inszomniás vagyok? Menjek el a gyerekorvosomhoz?



2016. júl. 12. 23:54
 1/1 anonim válasza:
Én először azt ajánlom ,hogy először is kelj korán/korábban. Attól fáradtabb leszel este. 9-10 körül feküdj le. Előtte egy jó forró fürdő, aztán próbálj meg valami kellemes lazító zenét hallgatni. Meditációs vagy akármilyen zenét. Az segít a stresszt is elfeledtetni. Rendszert kell vinned az alvásodba.
2016. júl. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!