Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen a varratszedés?

Milyen a varratszedés?

Figyelt kérdés

Holnap reggel fogják kiszedni a varratot a hasamból. (Anyajegyet vettek ki) Mennyire fáj/rossz érzés? Illetve még a műtétkor kaptam ilyen barna ragasztócsík szerűséget a sebre, ami nem az egészet fedi be csak a közepét, (gondolom, hogy ne engedje szétnyílni) azt leszedhetem róla? Mert a kötést kétnaponta cseréltem illetve fertőtlenítettem is, de ahhoz nem mertem hozzá nyúlni.. Ma este kell átcserélnem a kötést, szerintetek levehetem, vagy hagyjam rajta és majd a doki leszedi nekem?.

16/l



2017. jún. 19. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy picit volt kellemetlen, de nem fájt. Inkább az, hogy még érzékeny volt, és én meg rástresszeltem. :)
2017. jún. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Hát izgulni én is izgulok már rendesen.. :D
2017. jún. 19. 16:58
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy fájdalmas dolog ez, ne aggódj. Nekem olyan is volt, hogy nem is éreztem, csak szólt a doki, hogy már kész is van, magamtól észre se veszem. De ezen kívül lehet hogy kis nyomást érzel, vagy szúró érzés lesz, de messze van a fájdalomtól. Nincs mitől félni.
2017. jún. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Naaagyon szépen köszönöm. Már is jobban érzem magam.
2017. jún. 19. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!