Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért nem hat a lidocain...

Miért nem hat a lidocain injekció?

Figyelt kérdés
Már többször előfordult, hogy nem hatott a lidocain egyszer gyökérkezelésem volt ott nem hatott, majd pár évre rá volt anyajegylevételem ott sem hatott, előtte azt hittem, hogy azért nem hatott mert biztos gyulladt volt a fog. Most pedig volt egy orrsövényműtétem itt Lidocain-adrenalint kaptam érzéstelenítésként, de ez is csak részben hatott az orrom hátsó részét elzsibbaztotta de az orrom elülső részét egyáltalán nem zsibbaztotta el. Mi lehet a probléma.

2017. jún. 26. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Szólj az orvosnak, hogy adjon mást.
2017. jún. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A te biokémiai rendszered nyilván olyan, amelyik kevésbé reagál erre a szerre. A gyógyszertan foglalkozik a gyógyszerek hatásmechanizmusával, lebomlásával, ilyen egyedi esetekre csak az adott témával foglalkozó szakemberek tudnának részletesebb választ adni.
2017. jún. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1. Adhatta rossz helyre (pár mm is számít)

2. Kevés volt. Nekem mindig kevés volt az 1, minimum 2 kellett, nem vagyunk egyformák.

2017. jún. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!