Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nem vagyok pesti, megnéznek...

Hooligan98 kérdése:

Nem vagyok pesti, megnéznek valahol ingyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan problémám van, hogy Pestre jöttem nyári munkára (pécsi vagyok) és nagyon elkezdett fájni a fogam...

Van rá lehetőség, hogy itt valahol ingyen megnéz egy fogorvos? Esetleg ellát ha szükség van rá?

Hova kéne mennem?



2017. jún. 29. 21:12
 1/6 sanyinak ***** válasza:
Ha nem vagy ide bejelentkezve, akkor nem egyszerű. Én a Szentkirályi utcai klinikán próbálkoznék a helyedben, ott szerintem a fogorvosi oktatás keretében ellátnak.
2017. jún. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, oda mentem :)
2017. júl. 1. 01:21
 3/6 sanyinak ***** válasza:
És kezeltek ingyen?
2017. júl. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kezeltek volna de elkültek.. Ottt ültem péntek este 199:30-23:30
2017. aug. 8. 17:53
 5/6 A kérdező kommentje:

Bocsi véletlen elküldte kozben.. Szóval 19:30-23:20, behívtak, azt mondták menjek vissza hétköznap délelőtt röntgenre, addig fájdalomcsillapító (4ora varakozas a semmiért, szétrobbanó pofával :D ) hétfőn visszamentem, újabb 2óra várakozás, röntgen, majd még másfél óra mire a röntgen utan behívtak... Leültetett a gép elé, meegmutatta a fogam, azt mondta menjek itt el a körzetihez ahhol lakom nyáron, biztosan fogadni fog.. Addig felírt újabb antibiotikumot.. Körzetihez elmentem, aki elhordott mindennek, hogy hogy képzelem hogy lakcím nélkül odamegyek, kb egy rühes kutyának éreztem magam.... Nem magamtól mentem oda... Ő megnyitotta a fogam, azt mondta innen kezdve a saját orvosom megoldja.. Szzóval mehettem vissza pécsre az orvosomhoz. Jó kis kör volt :d

Szóval konkrétan igen, meegnéztek ingyen, de ellátni nem nagyon szerettek volna úgy érzem

2017. aug. 8. 18:00
 6/6 sanyinak ***** válasza:

Lehet, hogy túl nehéz esetnek tartottak? :)

Tulajdonképpen nem értem, miért nem láttak el, hiszen lett volna mit tanulni rajtad.

2017. aug. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!