Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Van egy pesti kis garzonom,...

Van egy pesti kis garzonom, gondolkodom az eladásán. Honnan tudhatnám meg, mennyiért lehetne eladni? Ingatlanos cégek vállalnak ilyet ingyen is, csak hogy náluk legyen pl. majd meghirdetve?

Figyelt kérdés
2015. dec. 13. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Megnézed hirdetős oldalakon, hogy a környéken milyen árban vannak a hasonló ingatlanok és ahhoz viszonyítasz.
2015. dec. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Hát, ha magadtól annyi eszed nincs, hogy megnézed a hasonló paraméterű lakások árait akkor megérdemled, hogy ingatlanosoknak fizess.
2015. dec. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kösz a hasznos tippeket, azokat már megnéztem, de olyan drágák, hogy nehéz elhinni ezeket az árakat reális áraknak, mégha meg is emelkedtek az ingatlan árak.
2015. dec. 13. 12:44
 4/8 anonim ***** válasza:
27%
Hát, pedig drágák. Melyik környéken van a házad?
2015. dec. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Vi. kerület, Szinyeyben 30 nm. Nehéz elhinni, amiket láttam, hogy ekkora garzonokat olyan árakon el lehet adni, mint amennyiért hirdetik. Kíváncsi lennék a reális értékére.
2015. dec. 13. 13:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Meghirdeted olyasmi árért, és meglátod, hogy jelentkeznek-e rá. Egyébként a NAV-tól le lehet kérni a tényleges forgalmi értéjek statisztikáját adott környékre pár ezer forintért, ezt az illetékekből tudják. De szerintem hihetsz a szemednek. A hirdetésekbe még van pár százalék alkulehetőség is általában, de azt nálad is meg fogják próbálni.
2015. dec. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amúgy ha nem sürgős eladni, ki is adhatod, baromi nagy a kereslet most, lehet, hogy jobban jársz vele, mint az eladással.
2015. dec. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
Nekem a belvárosban van lakásom, a Deák Térnél. Én is megdöbbentem, hogy az elmúlt egy évben 10 millióval nőttek az eladási árak a környéken, sőt, ha én 10 milliót ráteszek arra az összegre amennyiért gondoltam eladni, még akkor is messze a legolcsóbb lakás lenne a környéken. Hirdesd meg annyiért, amennyiért a környéken mennek a hasonlóak, aztán meglátod mennyi jelentkező lesz rá, az árat módosíthatod bármikor, vagy engedhetsz belőle, és akkor jobban megveszik.
2015. dec. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!