Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lehet tenni valamit? Kihez...

Lehet tenni valamit? Kihez forduljak?

Figyelt kérdés

Anyukámnak lebénult a bal oldala. Sajnos stroke-ot állapítottak meg nála. Bent fekszik a neurológián, de amit az apolók tesznek meg a betegért egy nagy 0! Látogatni szoktam anyukámat és egyszerűen nem hittem volna el ha más mondja. Nem fürdetik egyáltalán. Mikor én voltam bent úgy kellett kérnem az ápolót, hogy lezuhanyoztassam anyukámat. Adtak egy tolókocsit és le volt rendezve ennyivel. Oldjam meg egyedul. Infúziózásnál a tű behelyezése miatt kifolyt egy foltba vér a lepedőre, se nem fertőtlenítették se nem cserélték le a lepedőt. Szóltam, hogy cseréljék le mindig azt mondták pillanat és cseréljük. Hát nem történt meg estig se. Vittünk be neki ételt amit cimkéztünk a nevével szoba számmal együtt és hűtőbe tettük. Szoltam az ápolóknak amire a válasz az volt, hogy elmondták hol találom a mikrót, melegítsem meg neki ami kell és kész. A borzasztó melegről ne is beszéljünk.. Komolyan itt tart az egészségügy?? Hova fordulhatnék ez miatt? Nagyon rossz ezt látni, hogy anyukám ilyen helyzetben van.

Bocsi a hosszú szövegért. :(


2017. júl. 23. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen sajnos itt tart az egészségügy. Nincsenek nővérek, ápolók. Mindenki akinek van szaktudása külföldre megy dolgozni. Ismerősöm volt kórházban 5 hónapig. Sajnos tapasztaltuk mi is, hogy ellátás nincs. Azért nincs, mert nincs létszám, és pénz se áll rendelkezésre. Teljesen lebénították az illetőt, mert gyógytornász, és kezelés sincs, műteni idős személyt nem műtenek. Több majdnem halálos fertőzést kapott. Most itthon lábadozik, de teljesen lebénult.
2017. júl. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnálom anyukádat. Ha van pénzed, jobban jársz, ha egy magánkórházba viszed. Ha nincs, akkor pedig, mihelyst. Haza engedik, vidd el, és ápold, vagy vegyél fel mellé valakit. Sajnos itt tart az egészségügy. Nem érdemes betegnek lenni, mert könnyen elteszik az embert láb alól.
2017. júl. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!