Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egy 19 és fél éves férfinál...

Egy 19 és fél éves férfinál normális hogy elkezd kopaszodni? Mit lehet tenni, forduljak orvoshoz inkább?

Figyelt kérdés

Még nem látszik nagyon, de két oldalt az utóbbi egy-két évben észrevettem, hogy "nő a homlokom". Valahogy így:

[link]


Életmódom valóban nem túl optimális. Egyetemre járok (orvosi), így a napi bioritmusom teljesen kiszámíthatatlan.


2015. jún. 4. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Én se foglalkozom, én is ott kezdtem, felül már alig van, csak oldalt. 20F
2015. jún. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sok nőnek be fogsz jönni, férfiasak a kopasz fiatalemberek!
2015. jún. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Orvossal is konzultálhatsz, de ha öröklött kopaszodásod van, azzal sajnos nem lehet mit kezdeni.
2015. jún. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy öröklött-e, nem láttam felmenőimet 20 éves korukban. Középkorú vagy idősebb férfi rokonaim közt nem ritka hogy van valamennyi kopaszodás.
2015. jún. 4. 14:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen, 24 vagyok. Nem is emlékszem, hogy valaha lett volna ott hajam. Amúgy a legbénább fodrász is meg tudja úgy csinálni, hogy ne látszódjon.
2015. jún. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Ne törődj vele, ez bizony kopaszodás.

Még te szerencsés is vagy hozzám képest.

Én már 17 évesen észrevettem, hogy "mikiegeresedem" és mára (19) már kopaszra nyírom mert ha kicsit meghagyom (olyan 5 mm-esre) már eléggé ritka. Pedig az apám is olyan 40 fölött kezdett kopaszodni és a bátyáimnak is van még hajuk 30 évesen.

Mondjuk engem nem zavar, nagyon jól áll a kopasz frizura :)

2015. jún. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez biztosan férfias kopaszodás, ami ellen nincs gyógymód. Nem ritka manapság hogy ennyi idősen kezdődik a dolog. Én csak 1-2 évvel vagyok idősebb de én is kopaszodok, hamarosan le fogom nyírni, különösebben nem érdekel a dolog, ahogy észrevettem a csajok többségét se érdekli annyira.


Te se törődj vele!

2015. jún. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
35 vagyok és a fejem teteje őszül.Inkább öszülök mint kopaszodok.De kinek mi jön be :D
2015. szept. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!