Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egészség ügyben szeretnék...

Egészség ügyben szeretnék elhelyezkedni Mit javasoltok? 18/F

Figyelt kérdés
Szeretek az embereken segiteni de ugy sajnos nem tanulok hogy egy orvosi egyetemet elvegezzek

2017. júl. 25. 20:10
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
En nem lany vagyok ver cukrot sztem en is mernek merni
2017. júl. 26. 11:04
 12/19 A kérdező kommentje:
Kranult azt sima apolonak is tudni kell vagy csak gyakorlo apolonak kell tudni kotni be
2017. júl. 26. 20:31
 13/19 anonim ***** válasza:
Pár éve amikor a gyerek intenzív osztályon feküdtem akkor volt egy ápolóbácsi. Nyugodtan menj el szerintem ápolónak. :)
2017. júl. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Branult a sima okj s apolonak is kell tudni szurni vagy csak a diplomas apolonak?
2017. júl. 26. 23:16
 15/19 szamo77db ***** válasza:
Milyen végzettséged van?
2017. nov. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Szamitogep szerelo most vagyok 2 eves eretsegin utana tervezek apolo szakra menni
2017. nov. 9. 18:28
 17/19 Poris2000 ***** válasza:
Egy ápolónak nem szabad visszariadnia a vértől, a kanül behelyezése, meg a vérvétel nem egy annyira nagyon félelmetes dolog, mint amilyennek hahngzik. Először persze én is féltem tőle, de amikor az ember már párszor megcsinálta, csak egy ügyességi játékká válik az egész, és menni fog. Minden gyakorlás kérdése. Férfi ápolókra is szükség van, persze meg kell hagyni, hogy a gyerekosztályokon nyilván kisebb előnyt jelent az esetleges testi erőelőnyöd a nőkhöz képest, de azért a gyerekosztályok sem csak csecsemőket látnak el, vannak érdekes esetek, meg bírni kell. Én is ismerek ápolót (férfit) aki a Heim Pál kórházban dolgozik gyerekosztályon. Meg hát azt kalkuláld bele, hogy azért gyerekek szenvedéseivel szembesülni sokkal nehezebb lehet, mint akár egy politraumás beteget felkaparni az útról mentőápolóként. Viszont nehogy azt hidd, hogy csak mert nem orvosira mentél, ezért elég lesz majd valahogy a langyos vízben pancsolva átcsusszanni a vizsgákon. Egy egészségügyi főiskola nem pite, bármilyen szakon vagy, meg hát emberekkel foglalkozol, és szerintem elvárásnak kellene lennie, hogy az ember maximális minőségben és biztonsággal tudja végezni a munkáját, ezért tanulni kell. De amúgy az alapszak után lehet specializálódni sok felé, sok lehetőség van az egészségügyben. Lehet menni mindenféle asszisztensnek, műtősfiúnak, stb.
2017. nov. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Ha elvegzem szakkozepben az apolo szakot utana meere lehet erdemes tovabb menni dolgozmi
2017. nov. 9. 18:59
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem kell félni attól a branültől enyire,megszokod 1-2 alkalom után,hajrá! :)
2017. nov. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!