Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha nem Pesten élek, nem...

Ha nem Pesten élek, nem mehetek házi orvoshoz itt?

Figyelt kérdés
1 hétig Pesten vagyok munka miatt, de egyébként nem itt dolgozom, és nem is itt lakom. Viszont nincs lehetőségem haza menni jövőhét vasárnapig, de minnél hamarabb kellene időpontot kapnom a kórházban, de csak házi orvos utalhat be. Ha következő héten nem jelentkezek be, akkor még későbbre kapok időpontot. Mit tehetnék? Semmit? Csak 2 hét múlva, otthon kaphatok beutalót?
2017. júl. 28. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért mentél fel Pestre anélkül, hogy elintézted volna előbb a dolgodat. Nem is értelek, ha csak 1 hétre mentél fel, akkor miért pont most jut az eszedbe, hogy onnan kéne intézni ezt az egészet xd.


Ha nincs ideiglenes lakcímed sem, akkor egy idegen városban ilyen dolgot nem fog neked elintézni senki se, az tuti.

2017. júl. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mivel mielőtt feljöttem volna, nem állt fent az a probléma, ami miatt orvoshoz akarok menni. Tudom, hogy amúgy is lehetetlen dolgot kérdeztem, de azért megpróbáltam. Akkor majd augusztus 7-én elintézem, aztán lesz októberre vagy novemberre időpontom.
2017. júl. 28. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!