Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyi időm lehet még hátra?

Mennyi időm lehet még hátra?

Figyelt kérdés

Fáj nagyon a jobb lábam, főleg ha megyek vagy kinyujtom. A combom hátsó része fáj, leginkább a bal oldalon (jobb comb, bal oldala) egy csíkban érzem inkább. Vizes ruhát tettem rá, de nem lett jobb. Nem lila, lehet egy picit ott Meg van dagadva, de mérve nem nagyobb.

Nem dohányzom, nem iszok alkoholt, nem szedek gyógyszert, nem volt még trombózis a családban.

A szüleim szerint nem kell ügyeletre menni, busz pedig nincs. Hétfőn felmegyek a háziorvoshoz, de nagyon félek hogy már nem élem meg és meghalok embóliába :'( 19 éves vagyok, szerintetek ez trombózis?


2017. júl. 29. 12:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Talán vegyél be 1 szem aszpirint vagy kalmopirint.
2017. júl. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Miért, az mit csinál?

Szerinted megélem a hétfőt?

2017. júl. 29. 12:10
 3/14 anonim ***** válasza:
Jajj ne legyél már ilyen :) hogy ne élnéd meg? :) Neked még nagyon sok teendőd van az életben, ne aggódj, nem fogsz meghallni :) de azért a háziorvost látogasd meg, hátha ad rá valami krémet :)
2017. júl. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ne képzeld be magadnak. Nem az.
2017. júl. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok.

De nem igazán tudok megnyugodni :(akkor mi mástól fájhatna?

2017. júl. 29. 12:20
 6/14 anonim ***** válasza:
Megerőltetted, rosszul léptél, feküdtél, mozdultál. Rossz volt a cipőd. Megrántottad. Száz oka lehet.
2017. júl. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
10
2017. júl. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Az autóban ültem mikor elkezdett fájni tegnap. Szóval nem erőltettem meg :'(
2017. júl. 29. 12:25
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor elülted. Ne pánikolj már, mindenkinek fáj néha a lába. De ha ennyire ideges vagy, miért nem mész el az ügyeletre kivizsgáltatni magad? Ha érzed, hogy nem fogsz megnyugodni, akkor ne hergeld itt magad, hanem járj utána.
2017. júl. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mert nem tudok hogy :( szüleim szerint nincs semmi bajom, pedig nekem nem szokott fájni semmim. Busz pedig nincs
2017. júl. 29. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!