Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Üdvözlöm! Jobb oldalon a...

Kurucz judit kérdése:

Üdvözlöm! Jobb oldalon a borda alatt erős, szúró fálydalom sugárzik hátra fele. Fályó levegő vétel. állandó fájdalom. Mi lehet ez? Vagy mi okozhatja? Kérem mielőbbi válaszát! Tisztelettel és köszönettel : kovács jános.

Figyelt kérdés

#hasi fájdalom #borda mögötti fájdalom
2013. jan. 6. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
vakbél?
2013. jan. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Üdv!


Nem lehet , hogy beütötted ? Mert én akkor éreztem ilyet mikor eltörtem az egyik bordámat . ( Igaz akkor én bal oldalt éreztem , mert azon a felemen törtem el .

De szerintem menj el orvoshoz ő jobban meg mondja , hogy mi bajod van .

2013. jan. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Epekő is tud ilyet csinálni, hasi UH vizsgálattal ez eldönthető.
2013. jan. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A jobb oldali alsó bordaív alatt jellemzően a máj-epehólyag- hasnyálmirigy együttes található, az utóbbi kettő tud erős görcsöket produkálni.
2013. jan. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Gyomorfekély, epe-probléma ill. belsőizom-húzódás ("elülte" magát, kedves kérdező)


ORVOST NEKI!!!

2013. jan. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Joci84 válasza:
elég ijesztő dolgokat soroltak itt fel neked :d Szerintem csak beszorult a levegő, és az 1 hónap is lehet mire kijön!
2013. jan. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Joci84 - tényleg nem kötekedni akarok, de hová tud beszorulni a levegő a hasüregben?

Nem kellene ahhoz a tüdőnek kilukadnia?

2013. jan. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!