Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyi időm lehet még hátra?

Mennyi időm lehet még hátra?

Figyelt kérdés

Fáj nagyon a jobb lábam, főleg ha megyek vagy kinyujtom. A combom hátsó része fáj, leginkább a bal oldalon (jobb comb, bal oldala) egy csíkban érzem inkább. Vizes ruhát tettem rá, de nem lett jobb. Nem lila, lehet egy picit ott Meg van dagadva, de mérve nem nagyobb.

Nem dohányzom, nem iszok alkoholt, nem szedek gyógyszert, nem volt még trombózis a családban.

A szüleim szerint nem kell ügyeletre menni, busz pedig nincs. Hétfőn felmegyek a háziorvoshoz, de nagyon félek hogy már nem élem meg és meghalok embóliába :'( 19 éves vagyok, szerintetek ez trombózis?


2017. júl. 29. 12:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Figyelj, akkor vársz. Komoly bajnak komoly a tünete is. Kis lábfájásba nem halsz bele, el fog múlni. Ha nem múlik hétfőre, kihívod az ügyeletet.
2017. júl. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Olyan mintha egy ér lenne ott megdagadva...
2017. júl. 29. 12:56
 13/14 anonim ***** válasza:
Ilyen barom kérdést! Azt hittem végstádiumban lévő daganatos kérdezi, erre egy idióta!! Ezzel nem szórakoznék a helyedben! Hipochondriába kevesen halnak bele, pláne pár napon belül. Pfffff...
2017. júl. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A nyelved milyen színű?
2017. júl. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!