Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tyukszem, v virusos szemolcs...

Tyukszem, v virusos szemolcs az ujjon, eltavolitasa?

Figyelt kérdés

Milyen bevalt modszer van ra?Akinek elmult,hogyanhogyan,felpuhult,es levagta olloval,vagy lereszelte?

Most fokhagyma darabot ragasztottam ra,de csak annyi tortent,h felpuhult.(a neten olvastamolvastam,meg ecetbe aztatott citromhejat irnak meg)


2017. jan. 28. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a KERALIT tyúkszemírtó vált be
2017. jan. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi,és az hogy múlasztotta el, le lehetett vágni, v reszelni, v leszáradt?Mennyi idő múlva hatott?
2017. jan. 29. 05:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Már régen volt, de azt hiszem felpuhította pár nap után és utána pikk pakk kivágtam magamnak, de nem biztos,már rég volt, de a használati utasításban biztos leírják. Nekem bevált, azóta se jött vissza a mocsok, pedig előtte nagyon sok mindennel próbáltam.
2017. jan. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem a talpamom voltak szemolcsok.

Elmentem a borgyogyaszatra, mert szo szerint nem tudtam raalni a labamra. (Elotte enis ecetes vizet es fokhagymat hasznaltam, de nem segitett).

Felirt valami ecsetelot, amitol lukak lettek a talpamon. Vissza mentem, es ugy dontott, hogy kivagja oket. Vert izzadtam, annyira fajt, de megerte, nem jott ujra elo.

2017. márc. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!