Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kerdezni akarok valamit kisse...

Kerdezni akarok valamit kisse lehet hogy ciki de rettegek a pokoktol mierr van ez? 19/L

Figyelt kérdés
2017. júl. 31. 23:43
 1/4 anonim válasza:
Araknofóbia. Nincs benne semmi rendkívüli. A pókok undorító állatok.
2017. júl. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt mondtak hogy ez nalam mar beteges.lehet benne valami akar mekkora en majd bele halok annyira meg ijedek
2017. júl. 31. 23:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Ajh, én is így vagyok. Nagyon durván rettegek tőlük. Volt, hogy rovarirtóval járkáltam, s a garázsban is fújtam, ahol láttam 😀Én el se taposom őket, mert félek, hogy átrágja a cipőm. Meg undorít a gondolat, hogy bármimhez is hozzáérjen. Valószínű, hogy már így halok meg ;) 32/N
2017. aug. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Fuuh multkor pisiltrm es ott volt ez bazinagY pok menten nem kellett pisilnem majd bele haltam
2017. aug. 6. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!