Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ezt megtehetik? Nem adtak...

Ezt megtehetik? Nem adtak vérvételre beutalót. Több lent

Figyelt kérdés
Pajzsmirigy alulműködésem van, 3-4 havonta járok endokrinológushoz. Ilyenkor ugye egy héttel előtte mindig megyek vérvételre TSH-t nézetni. Eddig sosem okozott problémát a beutaló kérése. Idén töltöttem be a 18-at és át is iratkoztam a felnőtt háziorvoshoz. Eddig egyszer voltam nála beutalót kérni vérvételre, meg is kaptam. Ez volt jelenleg 3 hónapja. Ma reggel mentem volna megint a beutalóért, erre közölte velem hogy nem ad, mert ilyen gyakran nem kell nézetni. Mutattam neki az endokrinológusnál kapott beutalómat is amire rá van írva hogy 3 hónap múlva javasolt a kontroll, de nem adott. Ezt megteheti? 1 éve járok már és a gyerekorvos sosem problémázott, mindig simán adta a beutalót vérvételre.
2017. aug. 7. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Endokrinológus nem tud beutalót adni?
2017. aug. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezekszerint nem, a papírra rá van írva hogy kéri a TSH vizsgálatát de az nem elég, csak a háziorvos által írt beutalóval lehet menni vérvételre.
2017. aug. 7. 11:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Vízfejű a háziorvosod. Menj máshová.
2017. aug. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!