Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Megtehetik ezt az orvosok?

Megtehetik ezt az orvosok?

Figyelt kérdés

Van egy hàziorvosom.'Örőköltem'előző orvos tàvozàsa miatt.

Ez nem is lenne baj.A baj az,hogy szinte lehetetlen nàla sorra kerülni mert minden beteg kb 20 percig van bent nàla.

És a leg bosszantóbb,hogy rendelési időben jàr ki beteget làtogatni.Így vagy késik rendelésről akàr 1-2 óràt is,vagy jóval koràbban megy el.Most is màsfél óràval rendelés vége előtt lelépett ma màr nem jön vissza mondta,aki akar menjen vissza holnap hozzà.És mi van azokkal,akik nem tudnak rendelés elejére odaérni?Dögöljenek meg?

Sajnos az ügyelet sem megoldàs,mert olyan az ügyeletes orvos,hogy simàn hazazavarja rànézés nélkül a beteget.Volt,akit súlyos fulladàssal elküldött.Orvosvàltàson gondolkozom.De lehet még normàlisat talàlni?


2017. jún. 14. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Megtehetik. Válts! Nem biztos, hogy jobb lesz.
2017. jún. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mintha a mi doktornonkrol irtal volna! :) keress masikat, hatha.
2017. jún. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Előtte való doki sem és helyettese sem csinàltak ilyet.Sajnos ők messzire kerültek igy hozzajuk sok lenne azàtjàràs.

Ma volt tudtam elmenni hozzà.Erre otthagy...

3 napja rohadtul fàj a torkom és köhögök.38 fokos làzam van 3 napja.Azért mentem hogy kapjak gyógyszert rà,mert semmi hàzi gyógymód nem segit holnap meg mehetek dolgozni!

Azt sem tudom,mehetek.e ilyen àllapotban?Nem hiànyzik valami szövődmény.Ràadàsul fizikai munka.Ügyeletes dokiról mondogatjàk hogy szemét.Engem a torokgyuszimmal simàn elhajt a fenébe.

2017. jún. 14. 19:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem teheti meg, hogy elhajt. Ez azért már elég magas láz.
2017. jún. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

bármit meg tehet 1 orvos,viszont lehetősége van az orvos váltásra ,lehet az se lesz jó

érdeklődni kell ismerősöktől jó e vagy sem!


Sajnos negatív véleményem van sok szociális és egészségszférában dolgozó emberekről! :(

Közömbösek,érdektelenek,nem humánusok az emberekhez,nekik van állásuk,ők így is úgyis megkapják a fizetést,ha rosszul csinálnak akármit. :(

2017. jún. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!