Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Púpos háttal, rossz testtartás...

Púpos háttal, rossz testtartással járhatok gyógytornára?

Figyelt kérdés
(A hátam is szokott fájni már .) Arra lennék kiváncsi, hogy ezekkel a tünetekkel járhatok-e tornázni, illetve, hogy hol van lehetőség ilyen tornára jelentkezni vagy járni. Az orvos tud kiírni/beutalni? Már nem vagyok gyerek, de szeretnék javítani a tartásomon.

2017. aug. 7. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Háziorvosnak mondd el a problémád.
2017. aug. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Szia! Nekem ugyan nem volt púpos a hátam, de rossz testtartás és hátfájdalmak miatt általános iskoláskén jártam gyógytornára. Pár évvel utána kezdtem jógázni, és úgy vettem észre, hogy a mozdulatsorok eléggé hasonlóak.

Ha gyógytornára nem találsz megoldást, de van lehetőséged kezdő jógaórát látogatni, akkor szerintem próbáld meg, rosszat biztos nem tesz :)

2017. aug. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!