Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Kerékpározás

A kérdés

Milyen kerékpár tipust ajánlotok, rossz minőségű utakra, amit egyenes testtartással lehet vezetni?

Olyan kerékpárra gondoltam,amelyiken nem kell előre görnyedni,és erős a váza földutakon.

Keress kérdéseket hasonló témában: kerékpár

2015. máj. 1. 20:42  Privát üzenet  

A válaszok
Korbács nevű felhasználó válasza:

első teleszkópos monti,aztán ha megvan és nem lehet emelni a stucniján,akkor veszel egy hosszabb stucnit vagy egy magasabb kormányt,vagy mindkettőt.

kicseréled és nem kell görnyedni.

a vastag kerekét is lecserélheted egy kicsit vékonyabbra úgy jobban fog menni betonon ha azon is mész.

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2015. máj. 1. 21:04 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm,eddig egy 50 éves veteránnal bicóval mászkáltam,de már annyira elhajlott a váz a hátsó keréknél hogy nem lehet kijavítani,185cm magas vagyok és 110kg ,próbáltam egy virsli kerekű 28-ast,de meglapúlt a kereke,és a vázat is gyengének találtam,egy erős 28-asra gondoltam,de nem tudom milyen vázzal keressem.

# 2/4Időpont 2015. máj. 1. 21:35 Privát üzenet
Citybike, ha a varosban rohangalsz ... fitness/sport bike, ha neha sportszeruen kitekersz valamilyen parkba ... trekking, ha eljarkalsz kirandulni is neha a barataiddal es Mountainbike ha hegyi kornyezetben a kirandulo utakon, avagy csak ugy a hegyoldalban akarsz dongetni.

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2015. máj. 2. 08:55 Privát üzenet
outin kívül mindent lehet egyenes testtartással vezetni, ami a méreteidhez helyesen van megválasztva és beállítva. outit is, de ott a nyakam nekem mindig megfájdul.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2015. máj. 2. 11:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egyenes országúton halad egy kerékpáros 18 km/h sebességgel. A kerékpár tömege 15 kg a kerékpárosé 70 kg. Mennyi a lendülete?
Jelenleg angliában vagyok, tegnap egy kerékpár szaküzletben láttam egy cannondale outit, aminek a koskormányán 4fékkar volt 2a kanyarban és 2 az egyenes részen, és mind a 4...
Egyenes fejű küllővel jobban megéri kereket fűzni?
Egyenes fejű küllőt hol lehet kapni?
Kerékpár kormányra bármilyen féket fel lehet tenni akár kos akár egyenes a kormány?
A hajlított vagy az egyenes kormány jobb mountain bikeozáshoz?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Kerékpározás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!