Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit mondok ha altatnak?

Mit mondok ha altatnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Ez most így hülye kérdés csak érdekelne hogyha elaltatnak és "kómás" vagyok akkor mikről hordok össze minden félét? Ami a fejemben jár? Vagy akármit?

Köszi a válaszokat erre a fura kérdésre :DD



2017. aug. 14. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát ezt mit honann tudjuk?? Az első altatásomnál világomat nem tudtam de én már bontottam a kis szendvicskémet és enni akartam úgy vették ki a kezemből aztán a másodiknál

beállva keltem ki az agyából azt se tudtam merre vagyok arcal és mentem anyuhoz😅 szobatársak úgy raktak vissza az ágyba. Harmadik altatásomnál semmi. Szobatársak akiket szintén altatásból hoztak vissza csak az egyik szólt annyit hogy fázik de ennyi.. őis azt kérdezgette hogy "ugye nem mondtam semmi hülyeséget" szóval én nem mondtam hanem csináltam 😅

2017. aug. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha műtét előtti altatásra gondolsz, akkor nem mondasz semmit, mert 5 másodpercen belül filmszakadás. De minden műtét után felébresztik az embereket, és kérdeznek pár dolgot. Erre viszont valóban nem emlékszik senki. De nem kell kétségbeesni, nem államtitkok után érdeklődnek.:D Megkérdezik, hogy hogy vagy, tudod e a nevedet, és, hogy hol vagy, aztán hagynak visszaaludni. Lehet, hogy össze-vissza is beszél az ember, de ez normális, mindenki így van ezzel, nem fognak ügyet csinálni belőle az orvosok. Nem azt figyelik, hogy mit mondasz, hanem, hogy egyáltalán felébredsz e.
2017. aug. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Engem egyszer altattak, arra ébredtem, hogy folyik a könnyem. Anyunak dadogtam, hogy "anyu, a szemem, a szemem", aztán aludtam is.
2017. aug. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Műtét közben mondhatsz bármit mert be van tömve a szád mindenféle csövekkel.


Műtét után ugyanazt amit normál alvás közben...

2017. aug. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek :) akkor jó nem akartam esetlegesen "beégni" de mondjuk ez csak nekem tűnne annak de akkor is :)
2017. aug. 14. 21:50
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy barátnőm szexuális ajánlatokat tett az orvosnak, mint utólag megtudta..

Volt, aki meg kiabált, miután visszahozták mütét után a kórterembe.

2017. aug. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Tóth Péter Tamás ***** válasza:

"Én: -Szomjas vagyok

Anyám: -Még nem ihatsz

Én: -Oké."

És visszaaludtam.

2017. aug. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Tóth Péter Tamás ***** válasza:
Szóval van olyan, aki kb tudja, hogy mit beszél altatás után, és van aki nem.
2017. aug. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát remélem én nem fogok tanácsokat adni😂😂

Köszi a válaszokat❤

2017. aug. 16. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!