Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A kórházakban milyen sorrendbe...

A kórházakban milyen sorrendben történik a betegek behívása?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy valaki odamegy reggel 8-ra, még nincs ott egy beteg sem, és délután 1-kor kerül be, míg valaki odamegy mondjuk 10-11-re és 10 perc múlva behívják. Nincs előre időpont kérés.

2017. aug. 17. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem időpont szerint van, akkor az alapján hívják be, mennyire sürgős, gondolom én.
2017. aug. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Érdekes, nekem mikor sürgős volt ráírta a papíromra a háziorvos, mégis vártam 4 órát, a belgyógyász írt vérvételre beutalót, szintén sürgősen, mégse vették le a vért, mert 2 perccel múlt 11 óra, és addig van levétel...
2017. aug. 17. 09:58
 3/4 anonim ***** válasza:
a legtöbb helyen előjegyzés működik, azaz időpontos betegek vannak (nem feltétlen időpontkérés, hanem pl regisztráció, vagy oprvosnál való előjegyzés). az, hogy a beutalón az van, hogy sürgős, psztán annyit tesz, hogy időpont nélkül is, az időpontosok után fogadnak, és nem hetekkel későbbre hívnak csak be.
2017. aug. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az, hogy a beutalóra az van írva, hogy sürgős, semmit sem jelent. Minden sürgősségi tisztában van vele, hogy a háziorvosok mennyire inkompetensek és fogalmuk sincs róla, hogy mi az ami sürgős.

Tavaly nyáron azért is körlevelet kaptak, hogy legyenek szívesek a sima szúnyogcsípést nem az SBO-ra beutalni...

2017. aug. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!