Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nagyon hamar zsírosodik a...

Nagyon hamar zsírosodik a hajam, szinte két naponta mosom, tudom nem egészséges, de nem tudom elviselni. Van erre megoldás?

Figyelt kérdés
Többféle sampont kipróbáltam, de egyik sem működik.

2017. aug. 17. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért zsírosodik, mert gyakran mosod. Tudom, amikor érzed, hogy zsíros, azt lehetetlen elviselni, de meg kéne próbálni átállni három napra. Utána már nem fog olyan könnyen zsírosodni. Én is csak három naponta mosom, pedig hosszú hajam van.
2017. aug. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Erre én is kíváncsi vagyok, mert ugyanebben a cipőben járok.

Olvastam olyat, hogy az hatásos lehet, ha egy hétig nem mosom meg a hajam.

Hát én kiszenvedtem azt is, mikor szabadságon voltam. Semmi hatása.

A gyakori fesülésnek sem.

Ha pl. ma megmosom, holnap este már nyoma sincs.

Gondoltam már hormonális változásra is, mert a havim lefolyása is változott és kb. egy időben kezdődött a két "probléma".

Csak nem tudom mégis meddig tarthat még ez.

:(

Elkeserítő.

2017. aug. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor forduljatok orvoshoz, ha már ilyen szinten zavaró.


Első voltam.

2017. aug. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Head&Shoulders zsírosodás ellenivel sikerült kitolnom az időt. Ami még fontos, hogy ne meleg vízzel most le a hajad, mert akkor kitágulnak a pórusok.
2017. aug. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hello! A tesóm már befestette tincsekbena haját és ez használt 5naponta mos hajat!kérdésem lenne:milyen színű a hajad?(mert ha barna ki kell szőkíteni ha valami jobb színűre szeretnéd festeni de amúgy ez csak javaslat;))
2017. okt. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!