Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Visszamenőleg adhat az orvos...

Visszamenőleg adhat az orvos igazolást?

Figyelt kérdés

07.21.-07.28.-ig fekvőbeteg voltam. Lázas voltam, és ment a hasam. Pont az előbb említett időpontban meg kellett volna jelennem valahol, de a betegségem miatt nem tudtam, és ennek most súlyos következményei vannak.

Azért nem mentem el orvoshoz, mert én az alternatív gyógymódban hiszek, és nem is gondoltam volna, hogy ekkora bajba fogok kerülni. Hogy mibe, ahhoz semmi közötök sincs. Ne üssétek bele az orrotokat más magánügyébe! Tudom, hogy itt nagy divat, de szokjatok le erről, foglalkozzatok saját magatokkal!


2017. aug. 21. 23:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Táppénzes papírt azt nem, de egy sima orvosi igazolást azt igen.
2017. aug. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nemcsak hogy igazolást adhat, de még keresőképtelen állományba is vehet 5 napra visszamenőleg a háziorvos.
2017. aug. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%

Jól értem, 1 hónappal később szeretnél az egy hétig tartó fosásodról igazolást, attól az orvostól, aki nem is látott, mert az alternatív gyógymódban hiszel?

Biztos adni fog, de ha esetleg kérdezősködni merne, nyugodtan mondd neki, semmi köze hozzá.

2017. aug. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos h igazolna, hogy beteg voltal ha nem is talalkozott veled?
2017. aug. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
89%

"Azért nem mentem el orvoshoz, mert én az alternatív gyógymódban hiszek, "


Orvoshoz nem csak azért megyünk, mert valamiben hiszünk vagy sem, hanem mert jogi vonzata is van.


Másrészt ezt tuti buktad, hiába hőbörgsz.

2017. aug. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!