Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Orvos adhat visszamenőleg...

Orvos adhat visszamenőleg igazolást, ha aznap, mikor beteg voltam nem volt háziorvos?

Figyelt kérdés

Tegnap beteg voltam, elmentem orvoshoz, azt mondta az asszisztens, hogy menjek be a városba (vidéken lakok), vagy jöjjek vissza másnap, azaz ma.

Ma helyettesítés volt és nem akart a helyettesítő tegnapra adni, csak mára adott a drága doktornő.

Direkt nem utaztam tegnap be a városba, hiszen az asszisztens mondta, h holnap jöjjek vissza, ha beteg leszek.

Máskor is volt ilyen, hogy beteg voltam és nem mentem hétfőn, hanem csak kedden orvoshoz, mindig adott visszamenőleg doktor úr, ez a hülye nő meg nem adott.

Mit csináljak, ha egyszerűen nem volt orvos és nem is akartam beutazni, hiszen ma is beteg vagyok és azt mondták h jöjjek vissza ma?



2015. okt. 6. 13:22
 1/10 anonim válasza:
Ja,adhat.
2015. okt. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ez a qva miért nem adott. az asszisztens a tanú rá, h tegnap ott jártam, ergo nem lógtam vagy ilyesmi.
2015. okt. 6. 13:30
 3/10 A kérdező kommentje:
tudok mit csinálni? nem akarom év elején a szülőimet elpazarolni, pláne, h betegség miatt maradtam itthon.:S
2015. okt. 6. 13:31
 4/10 anonim ***** válasza:
45%

Nem adhat. Mióta számítógépes-nyomtatós rendszer van, nem tud. előző napra már nem engedi beírni.


Szr helyzet :(

2015. okt. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

ha átírom kiderülhet?

ofő egyáltalán nem gyanakvós vagy ilyesmi. így biztos nem lenne baj belőle.

máshogy kiderülhet? ha mondjuk ofő beírja, h orvos igazolta, utána kiderülhet, h nem is?

2015. okt. 6. 13:37
 6/10 anonim ***** válasza:
3 napra visszamenőleg adhat.
2015. okt. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
tudok valamit csinálni? bejelenteni lehet, h beteg voltam, de nem adott? vagy ezt meg lehet neki mondani, visszamenni és megmonani, h kellett vna adnia
2015. okt. 6. 14:25
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, most hogy működik, de amikor én voltam iskolás, akkor szülő is igazolhatott x nap hiányzást. Egyszerűen íratsz velük egy papírt, hogy "alulírott xy igazolom, hogy yz nevű gyermekem ___ napon betegség miatt nem tudott megjelenni az iskolában. dátum, aláírás" kész.
2015. okt. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
de az akk nem rendes szülőinek számít?
2015. okt. 6. 16:17
 10/10 opened paradise ***** válasza:

De adhat!

Szerinted akinek 40 fokos láza van,wc-re alig tud kimenni,az majd bemegy,mert aznap beteg?

2015. okt. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!