Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás előtt nem voltam...

Avikam kérdése:

Fogyás előtt nem voltam orvosnál feljegyeztetni, hogy hány kg voltam és a tb által finanszírozott bőreltávolító műtéthez ez szükséges, az orvos tudja milyen dagi voltam, megcsinálná ezt visszamenőleg?

Figyelt kérdés
Megfelelek mindennek ahhoz , hogy tb támogassa a műtétet csak abban nem hogy nem volt orvosnál jegyezve hogy hány kg vagyok, nem merek már tovább fogyni pedig 10kgt még szeretnék mert csak bőrből állnék ki és hát nem valami szép így sem , hát még ha még fogyok 10kgt. El vagyok keseredve nagyon és nincs több millióm ilyenekre . Ha megoldható lenne akkor még fogynék 10kgt és utána megcsináltatnám. Kérem ha valaki volt már az én helyzetemben vagy tud erről valamit legyen szives írja meg

#fogyás #műtét #bőr eltávolítás
2017. ápr. 20. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Eselteg megpróbálsz az orvosoddal beszélni, vagy ha végképp nem megy, akkor fényképeket keresni, amivel bizonyíthatod, hoyg mennyire voltál kövér.
2017. ápr. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Fényképem az van , hétfőn beszélek háziprvosommal mert nagyon tanácstalan vagyok
2017. ápr. 21. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!