Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Földön felkvő részeg emberhez...

Földön felkvő részeg emberhez mentőt kell hívni?

Figyelt kérdés

olyanhoz aki már alszik elfele?

bár azt mondta haggyam és hogy az égvilágon semmi baja..De most azon stresszelek, hogy kellett volna hívni. kellett volna?


2017. aug. 28. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogyha valóban csak aludni készült, akkor kialudja magát és ennyi.

ha pedig kezdte elveszteni az eszméletét akkor érdemes kihívni, még ha nincs is nagy baj, de a lelkiismereted nyugodt

2017. aug. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk faluban rengeteg ilyet láttam. Soha nem hívtam. Volt olyan hogy neki esett a villanypasztornak biciklivel és elaludt pedig volt benne áram. Odébb raktam és felhívtam a feleségét mivel ismertem.
2017. aug. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. megnyugodtam.
2017. aug. 28. 12:55
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez azért elég könnyen megállapítható... Legyen az részeg, hajléktalan, vagy épp ezeknek tűnő ember, ha rosszul van, nem fogja azt mondani, hogy óh, semmi bajom. Ha azt mondta hagyd és semmi baja, felesleges. Így is leterheltek a mentők, van ahol nagyobb szükség van rájuk. Nyilván ha az illető azt mondja szarul érzi magát, fáj valamije, stb, akkor nem kell gondolkodni, hívni kell őket. De egyéb esetben nem.
2017. aug. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!