Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lehet ilyet mondani orvosnak?

Lehet ilyet mondani orvosnak?

Figyelt kérdés
Van egy betegsegem, utana nezten interneten (tudom,mar nem jol kezdodik :D) es mondhatom e az orvosnak h szerintem mi a ez,vagy csak mondjam el a tuneteket es o majd eldonti h ez mi lehet? Vagy ha eleve ugy allitok be h eleve ez meg az a bajom de meg orvosnal nem voltam onnan mar ne varjak kedvesseget,vagy mondhatom h szerintem mi bajom van? 16/l

2017. aug. 30. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Utálják-gyűlölik az orvosok, ha azzal indítasz, hogy a google ezt meg azt írta erre a tünetre.


NE MONDJ SEMMIT csak a saját tüneteidet.


Az orvos majd profin diagnosztizál és elmondja mi a bajod, és majd otthon összehasonlítod amit te olvastál azzal ami a neten volt.


Dr. Google szindróma

2017. aug. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1

Nem google szindroma csak altalaban az orvosok elmindjak a diagnozist vagyis kapok egy-ketto vagy harom latin szot es ennyivel le van tudva es utalom hulyenek erezni magam, mert semmit nem magyaraz el h mi mi lenne,ezert is mar inkabb elotte utana nezek,mert korombol es valamennyire kinezetembol(nem vagyok plazacica) azert nem vesznek komolyan az orvosok mert mind azt mondja h ilyen fiatalon nem lehet ilyen bajom azert nezek eleve utana,es igy mar sejtem h mi a bajom

2017. aug. 30. 22:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát attól függ milyen betegség, de nem nagyon szeretik, ha az ember diagnosztizálgatja magát, mert a legtöbb ember sajnos hülye. Csak úgy bemondásra, hogy neked ilyen betegséged van, úgyse fognak egyből gyógyszert adni, meg megműteni, csak ha tényleg bebizonyosodott. Úgyhogy inkább a tünetek felsorolásával kezdd, aztán, ha muszáj hozd fel, hogy szerinted mi ez - de tényleg nem mindegy, hogy pontosan milyen betegségről beszélünk.
2017. aug. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A tüneteket mondd el neki
2017. aug. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#3

Persze ense ugy akartam h ez meg az a bajom es ezt meg azt a gyogyszert szeretnem csak maszekba fogok menni (ha raveszem magamat) es sajnos mar tapasztaltam h direkt csinalnak olyan vizsgalatokat is ami nem feltetlenul szukseges csak azert h fizessenek erte, ez oedig egy elegge kellemetlen betegseg neken ezert nem szeretni kitenni magamat olyab vizsgalatoknak amik nem feltetlenul fontosak a diagnozishoz

2017. aug. 30. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!