Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Terhesség jelei mégis negatív...

Terhesség jelei mégis negatív a teszt lehetséges? .

Figyelt kérdés

2 hónapja kb terhességi tüneteim vannak ,hányinger émelygés puffadás, gyomorégés, derékfájás, hamar megérzem a szagokat és zavarnak is , mellem is fájt 2hete feszült mai napig be szokott feszülni , csinàltam 3 tesztet mind a 3 negatív lett vnőgyógyásznál is voltam nem mond semmit hogy terhes lennék .. 4orvosnál voltam eddig mind a terhességet mondták de teszt semmit se mutat :( van hogy egész nap hányingerem van fáradt vagyok állandóan mindegy mennyjt alszok.

Most megyek majd jövőhéten hasi UHra .. valaki járt már így?

Hangulat ingadozásaim is vannak egyszer sírni tudnék mindenen aztán nevetek .. de ma reggel 2 tesztet csináltam negatív :/

18/L



2017. szept. 3. 09:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha védekeztetek, nem vagy terhes.
2017. szept. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Menstruációd megvan?


Amúgy igencsak kétlem, hogy több nőgyógyász ne látná a terhességet... Nem valószínű, hogy az vagy. A hányinger és fáradtság kb. 6000 betegség vagy állapot tünete lehet a terhességen kívül.

2017. szept. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Csak egy nőgyógyász volt a többi háziorvos,ügyeletes ..

A menzeszem megjött mind 2x de nagyon görcsöltem ennyire még soha mint ezen a kettőn és nem is volt annyi ideig mint szokott

2017. szept. 3. 17:11
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem védekezünk vagyis csak megszakítással
2017. szept. 3. 17:12
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha megvan, akkor kicsi az esélye, negatív teszt mellett pláne. Szerintem nem vagy terhes.


Azonban azon jó lenne elgondolkodni, hogy 18 éves kislányként, pláne ha ilyen aggódós vagy, érdemes-e a felnőttek kiugrós játékát játszani. Sem az abortusz, sem a gyereknevelés nem jár kevesebb stresszel, mint a terhességen való parázás...

2017. szept. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha baba lenne biztos nem vetetném el. Komoly kapcsolatom van évek óta így nem félek tőle . Csak aggódom mert gyomor problémára is tippelek ... csak a megérzésem a terhesség
2017. szept. 3. 17:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg 18 évesen ne nagyon legyen még "jó" a terhesség. Látatlanban megmondom, hogy nem való még neked.
2017. szept. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hidd el , el tudom dönteni mi a jó nekem:) de köszi a tanácsot 😉😙
2017. szept. 4. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!