Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehetséges hogy ilyen negatív...

Lehetséges hogy ilyen negatív mellékhatásai vannak a dohányzásról való leszokásnak?

Figyelt kérdés
Nyolc napja nem cigizem, elhatároztam hogy leszokom. Nem is hiányzik, nincsenek elvonási tüneteim. Azonban mióta letettem fáradékonyabb vagyok, nagyon nehezen és álmosan ébredek reggel és ami a legrosszabb, nem tudok egy rendeset wc-zni. Már ettem sok gyümölcsöt, zöld teát, activia joghurtot, de gyógyszert nem szeretnék szedni ez miatt. Mit lehet ilyenkor tenni?
2015. ápr. 22. 09:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Amíg az elvonási 1-2 hét lemegy, hiába azt hiszed, hogy nincs, ha régóta szívtál, az idegsejteknek van, addig lehetnek idegrendszeri tüneteid, pl fáradékonyság. Kezdj el mozogni, figyelj a légzésedre. Nem kell egyszerre sokat, fokozatosan többször keveset akár.

kakira: klasszikus ricinus, útifűmaghéj sok vízzel.

2015. ápr. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!